My Weblog: istanbul elektrikci

Apie mus

Siekdami padėti spręsti aktualias gyvenimo Norvegijoje problemas bei supažindinti su šalies kultūra, rašome šį tinklaraštį.

Tinklaraštyje rasite atsakymus į rūpimus klausimus apie darbo paiešką, būsto nuomą, mokesčių sistemą, kalbos mokymąsi. Tikimės, kad tai padės lengviau suvokti įvairius gyvenimo Norvegijoje niuansus bei greičiau įsitvirtinti svečioje šalyje. Tereikia paspausti ant vienos iš dominančių meniu grafų ir pasirinkti norimą straipsnį.

Čia taip pat galite rasti Jums naudingos informacijos apie Norvegijos darbo rinkos tendencijas, reikalavimus įsidarbinant. Jei planuojate keliauti į Norvegiją, čia rasite naudingus patarimus keliaujant, įžymias Norvegijos vietas, lankytinų objektų aprašymus. Čia galėsite susisiekti, pasiskelbti ar tiesiog pažiūrėti, kaip sekasi Norvegijos lietuviams.

Domina reklama mūsų svetainėje?  Per mėnesį mūsų svetainėje apsilanko per 10.000 unikalių lankytojų. Reklama mūsų portale gali tapti puikiu viešinimo kanalu jums, jei norite pateikti aktualią informaciją lietuviams Norvegijoje. Susisiekite info@lietuviainorvegijoje.lt arba tel. +370 647 00633

Mūsų Facebook bendruomenės puslapis
Mūsų Facebook bendruomenės grupė
Logo

Susisiekite su mumis

Jūsų vardas (būtina)

El. pašto adresas (būtina)

Tema (būtina)

Nuoroda

Jūsų žinutė mums