Konkursas! Laimėkite dovaną tikram vyrui

0
1838

Kiekvienas vyras širdyje yra šiek tiek berniukas. Tai tampa akivaizdu, kai jis atsiduria įrankių parduotuvėje. Viskas, kas padeda išardyti ir vėl surinkti, išmontuoti ir sumontuoti, nugriauti ir pastatyti – jo dėmesį prikausto ne mažiau nei drabužiai ar kvepalai – moterį.

Skelbiame KONKURSĄ!
Dovana tikram vyrui –  DeWALT automobilinis šaldytuvas-šildytuvas (vertė 80 EUR).

Prizą pristato irankisplius.lt –  patikimų įrankių partneris jau 21 metus!

Kaip dalyvauti konkurse?

  1. Komentaruose (straipsnio apačioje) rašykite, kam dovanotumėte šią dovaną.
  2. Spauskite DALINTIS FACEBOOK (straipsnio apačioje).

Būtina išpildyti abi sąlygas, kad dalyvautumėte konkurse.

Nugalėtoją išrinksime burtų keliu ir paskelbsime laimingąjį gruodžio 14 d. Prizą nugalėtojui atsiųsime paštu.

Irankisplius.lt šioms Kalėdoms rekomenduoja savo artimus vyrus pradžiuginti šiomis TOP dovanomis:

  1. Stanley ruletė. Na, reikia pripažinti, kad tokią ruletę gali įsigyti tik statybininkas-fanatikas. Ši ruletė yra su specialiu automatinio užrakinimo mechanizmu bei XL dydžio magnetiniu kabliuku su trimis kniedėmis. Pirmieji 8 cm yra pastorinti, kad ruletė būtų dar patvaresnė. Tokia ruletė – profesionalaus meistro vizitinė kortelė!
  2. Stanley įrankių dėžė. Ši įrankių dėžė geriau negu bet kas kitas pasirūpins brangiausiais įrankiais ne tik dirbant, bet ir keliaujant. Dėžė pasižymi kieto stiklo pluošto apsauginiu korpusu ir dangteliu su metaliniais užraktais. Nuimamos pertvaros dėžės viduje, sukurtos pagal akordeono dizainą, užtikrina lankstumą ir prieinamumą dirbant. Atraminės kojelės suteikia papildomo stabilumo. Stora guma padengta rankena suteikia ypatingą komfortą ir tvirtą sukibimą. Vieta vardo kortelei ir užraktas neleis krepšiui pasimesti keliaujant bei apsaugos bragiausius įrankius nuo svetimų rankų.
  3. DeWALT daugiafunkcinis įrankis. Vos 1,5 kg 300 W įrankis su tiek daug funkcijų – kiekvieno statybininko svajonė. Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis be šepetėlių – tai užtikrina 57% ilgesnį variklio veikimo laiką. Lengvai ir greitai keičiami įvairūs peiliukai ir priedai padės pjaustyti, šlifuoti, grandyti, šalinti ir tiksliai nukreipti. Viskas, ko gali prireikti, telpa kartu su įrankiu komplektuojamame 35 priedų rinkinyje.
  4. Leica DISTO™ D210 atstumų matuoklis. Leica, neabejotinai geriausias atstumų matuoklių gamintojas, siūlo naują ir kompaktišką atstumų matuoklį su daugybe naudingų funkcijų – greiti sudėties, atimties, ploto, tūrio skaičiavimai, matavimų rezultatų išsaugojimas, Power range technologija, apsauga nuo dulkių ir vandens, apšviestas ekranas.
  5. Leica Lino L2 kryžminis lazeris. Aukščiausios kokybės lazeris – pasižymi itin gera optika, Power Range technologija, aiškiai matomu raudonu spinduliu ir jo užrakinimo funkcija. Tai paprastas, greitas ir tikslus būdas žymėti linijas ant sienų.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY