Siuntos iš Norvegijos į Lietuvą – pamirškite dideles kainas

0
1833

Su svečiose šalyse gyvenančiais artimaisiais, bičiuliais ar verslo partneriais įprasta bendrauti telefonu, naudojantis įvairiomis programomis virtualioje erdvėje, pavyzdžiui, Skype, Messenger, ir kitomis komunikavimo priemonėmis. Bet pastaruoju metu populiarėja siuntos, leidžiančios puoselėti glaudesnius tarpusavio ryšius. Siuntos iš Norvegijos į Lietuvą – viena dažniausių krypčių Europoje.

Trumpai apie „ParcelABC“

Internetinė platforma „ParcelABC“ vienija tūkstančius vežėjų visame pasaulyje. Kompanijos veiklos koncepcija – sekti laisvas vietas vežėjų transporte ir jas užpildyti, taip pasiūlant klientams geriausią siuntos pristatymo kainą. 2014 metais veiklą pradėjusi „ParcelABC“ per kelerius pirmuosius veiklos metus įrodė savo privalumus ir užsitikrino klientų bei partnerių pripažinimą. Modernumas, novatoriškumas ir dideli siekiai sau suponavo, kad kompanija sistemingai siekia tikslų ir užsitikrina tvirtas pozicijas rinkoje. Tai – tarytum gaivaus oro gūsis siuntų pristatymo sektoriuje.

Siuntos Norvegija–Lietuva: pigu ir paprasta

Jei esate susidūrę su siuntos pristatymo paslaugomis, tikriausiai žinote, kad ieškant paslaugos teikėjų, vertinant jų sąlygas ir renkantis geriausią sprendimą sugaištama nemažai laiko. Internetinė platforma „ParcelABC“ siūlo šią naštą perleisti ant jų pečių. Kompanijos veikla grindžiama laisvų vietų paieška ir jų užpildymu vežėjų transporte, todėl tik čia garantuojama mažiausia įmanoma siuntos transportavimo kaina.

Kartais siuntos maršrutu Norvegija–Lietuva pristatymo kaina nemaloniai nustebina, ypač jei paketą reikia pristatyti skubiau. Bet naudodamiesi „ParcelABC“ su tokia problema nesusidursite. Norėdami sužinoti tikslią siuntinio pristatymo kainą nuo pradinio taško iki galutinio, pasinaudokite specialia užklausos forma svetainėje – tam skirsite vos kelias sekundes. Suvedus esminius siuntos duomenis sistema Jums sugeneruos kelis pasiūlymų variantus – galėsite pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančią alternatyvą. Drauge įsitikinsite, kad siuntinio pristatymas maršrutu Norvegija–Lietuva gali būti neįtikimai pigus ir greitas.

Siuntos Norvegija–Lietuva: kaip greitai užsakyti paslaugą?

„ParcelABC“ vertina Jūsų laiką, todėl reikšmingu kriterijumi siuntos transportavimo procese traktuojama ne tik kaina, bet ir sparta. Vos keli spustelėjimai – tiek tereikia, kad užsakytumėte paslaugą. Kai iš Jums pateiktų alternatyvų pasirinksite tinkamiausią, reikės suvesti išsamesnę siuntos paėmimo ir siuntos pristatymo informaciją – užtruksite iki minutės. Tai atlikę užsakysite paslaugą, apmokėsite ir į nurodytą elektroninį paštą atkeliaus laiškas su brūkšniniu kodu. Pastarąjį užklijuokite ant supakuotos siuntos. Tai viskas, galite laukti atvykstančio kurjerio – jokių standartinių sutarčių, jokių kurjeriui pateikti reikalingų dokumentų!

Kodėl verta savo partneriu pasirinkti „ParcelABC“?

  • Siuntos iš Norvegijos į Lietuvą gabenamos vadovaujantis „nuo durų iki durų“ principu – taip taupomas tiek siuntėjo, tiek gavėjo laikas, užtikrinamas siuntos saugumas ir iki minimumo sumažinama siuntos pasimetimo ar „paklydimo“ galimybė.
  • Norėdami išsiųsti siuntinį iš Norvegijos į Lietuvą tai galėsite atlikti be registracijos, todėl paslaugos užsakymas greitas ir patogus.
  • Pasirinkę „ParcelABC“ turėsite galimybę virtualioje erdvėje sekti, kaip keliauja Jūsų siuntinys – tam reikės tik siuntos registracijos numerio.
  • Visos per „ParcelABC“ sistemą siunčiamos siuntos yra apdraustos, o jei siuntinio vertė viršija 25 eurus, siūlome papildomo draudimo galimybę.
  • Visai nesvarbu, kokių gabaritų bus siuntinys, kurį norėsite išsiųsti iš Norvegijos į Lietuvą, nes „ParcelABC“ platforma jungia tūkstančius vežėjų, tarp kurių tikrai atsiras tų, kurie priims net labai didelių gabaritų siuntinius.
  • Garantuojama geriausia kaina.

Paprasta kaip ABC – šis šūkis labai taikliai atspindi, į ką orientuota kompanijos veikla, užtikrinanti klientams didžiausią naudą ir patogiausią bei pigiausią siuntos transportavimo paslaugą.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY