Patogiausias finansinis sprendimas – skirtingų bankų paskolų palyginimas

0
5498

Norvegai nevengia paskolų. Buto renovacija, kelionė į šiltuosius kraštus, valties pirkimas – šiems tikslams įgyvendinti jie vis dažniau ima trumpalaikes paskolas. Įdomu ir tai, kad vartojimo paskolos tampa vis populiaresnės ir tarp Norvegijos lietuvių.
Skirtingų bankų siūlomų paskolų palyginimas leidžia lengvai ir greitai išsirinkti geriausią pasiūlymą rinkoje. Nemokamą paskolų Norvegijoje palyginimą šiuo metu suteikia „MultiNOR“ platforma. Forbrukslån – tai paskola, kurią galima pasiimti bet kokiam tikslui. Šis kreditas – tai pigiausias finansinis sprendimas rinkoje – vidutinė palūkanų norma (apie 11 proc.) yra daug mažesnė nei standartinių kreditinių kortelių, kurių vidutinė palūkanų norma siekia apie 25 proc.

Individualizuoti paskolų pasiūlymai

Vis daugiau lietuviškai kalbančių klientų kreipiasi į bendrovę „MultiNOR“ ir gauna individualizuotus paskolų pasiūlymus. „Didžioji dalis mūsų klientų – Norvegijoje dirbantys lietuviai, kurie nori įsigyti automobilį, būstą Lietuvoje arba yra suplanavę remontuoti savo gyvenamąjį plotą. Norvegijoje pirkti automobilį išties labai brangu, nes tenka susimokėti pilną kasko draudimą, be to, turint trumpalaikę darbo sutartį ar nedidelį vairavimo Norvegijoje stažą naujo automobilio draudimas tampa labai brangus. Todėl daugelis emigrantų renkasi pigesnę alternatyvą – įsigyti naudotą automobilį pasinaudojus vartojimo paskola“, – pasakoja „MultiNOR“ finansų konsultantė Kamila Gasinska. Vartojimo paskola – taip pat vienintelis būdas norint nusipirkti butą arba namą Lietuvoje. „Norvegijoje dirbantis lietuvis negaus būsto kredito lietuviškame banke, o Norvegijos bankai neteikia būsto paskolų nekilnojamam turtui užsienyje pirkti. Tad asmenims, kurie turi neblogą darbą Norvegijoje ir nori investuoti uždirbtas lėšas į nekilnojamojo turto pirkimą gimtinėje, vartojimo paskola yra vienintelė išeitis“ – tęsia finansų konsultantė.
Dažniausiai vartojimo paskola yra suteikiama asmenims, gaunantiems pajamas iš darbo. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad bankai, su kuriais bendradarbiaujame, suteikia paskolas net esant sudėtingoms asmeninėms aplinkybėms, kaip antai, keičiant darbovietę, ieškant darbo ar turint nustatytą nedarbingumą bei gaunant valstybės paskirtą reabilitacijos pašalpą (AAP)“, – sako K. Gasinska.

id do arta NOWE

Jokių papildomų mokesčių

Pasiimti grynųjų pinigų paskolą Norvegijoje tapo ypač paprasta – nereikia jokio užstato. Norvegijos bankai neklausia apie paskolos tikslą, todėl pinigus galite laisvai pervesti į Lietuvą ar išleisti bet kokiam tikslui. Paskolų palyginimo paslauga vykdoma bendradarbiaujant su įmone Folkelånet Telefinans AS, veikiančia Norvegijos rinkoje nuo 1985-ųjų. Ši bendrovė yra pasirašiusi sutartis su 15 Norvegijos bankų, todėl jų siūlomas paskolų palyginimas užtikrina galimybę pasirinkti geriausią paskolos pasiūlymą rinkoje. Be to, ši paslauga yra visiškai nemokama. Galutinė sutartis yra sudaroma tarp kliento ir banko.

Grįžtantys klientai

„Šią paslaugą pradėjome teikti 2015 metų gruodį ir padėjome gauti paskolą jau daugiau nei 300 lietuvių Norvegijoje“ – sako K. Gasinska. Dauguma klientų grįžta ir kreipiasi į „MultiNOR“ specialistus dar kartą prireikus papildomų lėšų investicijoms į nuosavo verslo plėtrą, suplanavus įsigyti automobilį ar atlikti remontą. Iš viso „MultiNOR“ klientams jau buvo išmokėta 200 mln. kronų paskolų. „MultiNOR“ specialistai klientus konsultuoja lietuvių, lenkų, rusų, norvegų, anglų ir ispanų kalbomis, todėl kalbos barjero priimant svarbius finansinius sprendimus paprasčiausiai nebelieka. Lietuviškai kalbantis konsultantas padeda išsirinkti geriausią kredito pasiūlymą, atsižvelgiant į sumą, kurią norite pasiskolinti, bei jūsų finansines galimybes. Be to, ši platforma patogi gyvenantiesiems toli nuo didelių miestų, nes visas paskolos gavimo procesas atliekamas internetu, kai viskas sutvarkoma per vieną dieną. „Viskas vyksta itin greitai. Klientas ryte užpildo paraišką, kartais net po kelių valandų gauna bankų pasiūlymus. Jeigu vienas iš pasiūlymų tenkina ir klientas pasirašo elektroninę sutartį – kai kurie bankai išmoka pinigus net tą pačią dieną.“ – teigia finansų konsultantė.

Ankstesnio apmokėjimo galimybė

Gautą paskolą visada galima apmokėti anksčiau ir be jokių papildomų kaštų. Tai patogi sistema, kuri leidžia sutaupyti, nes nereikia mokėti visų palūkanų. Jeigu turite daug finansinių įsipareigojimų, galite juos išmokėti geresnėmis sąlygomis, pasinaudodami naująja paskola. Norint gauti paskolą, užtenka asmens kodo ir registruoto adreso Norvegijoje. Pateikite užklausą „MultiNOR“ platformoje ir išsiaiškinkite, kokią paskolą Jums gali suteikti bankai!

Paraišką dėl paskolos ir mėnesinę įmoką galite apskaičiuoti čia:
button

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY