Norvegijos lietuviai turės progą išvysti lietuviškąją „12 kėdžių“ versiją

0
3116

Sausio mėnesį Norvegijos lietuviai turės galimybę išvysti daugelyje pasaulio šalių ekranizuotą klasika tapusį romaną „12 kėdžių“. Lietuviškoje filmo versijoje, knygos „12 kėdžių“ scenarijus atgims visiškai naujai – filme susitiks dvi Lietuvos – jauna ir laisva, – ir kita, vis dar persmelkta sovietinės nostalgijos. Visa informacija apie šio filmo peržiūrą bus pateikiama internetinėje svetainėje (Event4u.no) ir facebook paskyroje, kur lankytojai turės galimybę sudalyvauti skelbiamuose konkursuose ir laimėti bilietus į šią nuotykių ir juodojo humoro komediją.

Nutrūktgalviškos lenktynės šių dienų Lietuvoje

Lietuviškojo filmo „12 kėdžių“ veiksmas vyksta šiandieninėje Lietuvoje – kurioziškos situacijos pritaikytos dabartiniams laikams ir humorą be užuolankų mėgstančiam žiūrovui. Briliantų medžioklė, ieškant lobio, paslėpto vienoje iš dvylikos kėdžių, filmo herojus klaidins po visą Lietuvą, mat, pasirodo, visos kėdės išmėtytos po visą Lietuvą, todėl ypač skirtingiems personažams teks suvienyti jėgas ir leistis į nesusipratimų bei pavojų kupiną briliantų paiešką, beprotiškų nuotykių zigzagais nuo pajūrio iki Vilniaus ir atgal. Absurdiškai juokingi personažai ir nutrūktgalviškos lenktynės prikaustys dėmesį iki pat seanso pabaigos ir vers spėlioti, ar istorijos pabaigoje Benderis liks gyvas, ar jis taps nugalėtoju? Be to, scenarijuje palikta vietos ir meilei. Režisierius A. Ramanauskas pažada, kad lietuviškoje filmo „12 kėdžių“ versijoje žiūrovų laukia netikėta pabaiga.

Muzikiniai hitai ir gausybė žinomų veidų

Filmo „12 kėdžių“ kūrėjai nepamiršo ir lietuviškos muzikos gerbėjų. Filmo garso takelyje skambės šiuolaikinės muzikos atstovų – „Saulės Kliošo“ ir „Jazzu“ – muzika bei nemažai 70- tųjų hitų, sukurtų E.Balsio, B.Gorbulskio bei G. Paugos. Šioje nuotaikingoje komedijoje vaidina gausus būrys ryškiausių Lietuvos aktorių ir televizijos žvaigždžių. Pagrindinį – Benderio – vaidmenį filme atlieka charizmatiškasis Mantas Stonkus, o nevėkšla jo porininku Kysa tapo Julius Žalakevičius. Filme žiūrovai taip pat išvys daugiau nei pusšimtį išskirtinių aktorių ir tokias garsias televizijos bei interneto žvaigždes kaip Dalių Skamaraką, Inetą Stasiulytę, Mantą Vaitiekūną, Nataliją Janičkiną, rašytoją Andrių Užkalnį, TV laidų vedėją Indrę Stonkuvienę, komikus Mantą Katlerį, Vaidotą Grincevičių, manekenę Solveigą Mykolaitytę, „Facebook“ žvaigždę Moniką Šalčiūtę, Rimą Šapauską, filmo režisierių Algį Ramanauską ir daugybę kitų visiems žinomų veidų.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY